Vull entrar al meu dibuix

 

Escriu el teu usuari i contrasenya per accedir al teu dibuix.

Usuari:
Contrasenya:

 

 

 

Si has oblidat la contrasenya, introdueix el correu electrònic del teu pare/mare que vas usar per registrar-te. Te l'enviarem aquí:

Correu electrònic:

 

 

 

Encara no tens usuari i contrasenya? Clica aquí per registrar-te al concurs.

registrar-me

Hem enviat el teu usuari i contrasenya a l'adreça de correu que has indicat.

 

tornar a la web

Bústia de suggeriments

 

Perquè puguem atendre els teus dubtes o suggeriments, si us plau, emplena els camps següents:

Nom:
Cognoms:
Telèfon/correu electrònic:
Municipi:
Consulta/suggeriment:

 

El teu missatge s'ha enviat correctament.

Ens posarem en contacte amb tu el més aviat possible.

Gràcies per la teva aportació!

 

tornar a la web

El cicle de l'aigua, una aventura per a valents
XIV Concurs Internacional de Dibuix Infantil

Seràs tu un d'ells?

SORT ALS VALENTS!!!

BUSCA'T-HI Buscar


10 guanyadors individuals

Premi tauleta tàctil SAMSUNG 7"



RODRIGO JOSE SANCHEZ GARRIDO

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (Espanya)

Eloy Martinez Tena

Escola Brianxa - TORDERA (Espanya)

María Sio Tizón

CEIP FRIAN-TEIS - VIGO (Espanya)

Alba saez balsas

Manuela Romero - Mazarrón (Espanya)

Ian Roig Jaén

CP S'Olivera - SANTA EULÀRIA (Eivissa) (Espanya)

LAURA GEREZ GUTIERREZ

CS BELLAVISTA JULIO BLANCO - SANTANDER (Espanya)

Oscar del Truébano López

COOLEGIO MARISTA AUSEVA - OVIEDO (Espanya)

iris tomás

Tílias - Fundão (Portugal)

Gonzalo Santana Suárez

C.E.I.P Nicolas Aguiar - Santa María de Guía de Gran Canaria (Espanya)

ARTURO JIMENEZ QUESADA

CÁNDIDO NOGALES - JAÉN (Espanya)



Categoria col·lectiva

Premi de 1000 € per a material educatiu



Fernando de Rojas (4ºº B)

Talavera de la Reina (Espanya)



250 finalistes

Premi CÀMERA DIGITAL AQUÀTICA



claudia garcia mellado

fernando de rojas - Talavera de la Reina (Espanya)

jorge Bielsa Alcaide

Fernando de Rojas - Talavera de la Reina (Espanya)

UXIA SOLLA ALONSO

CEIP PLURILINGÜE DA CARRASQUEIRA - VIGO (Espanya)

Marta de León Trujillano

C.E.I.P Francisco Giner de los Ríos - BARBATE (Espanya)

raúl blanco suárez

C.E.I.P.Los grupos - moron de la frontera (Espanya)

Darío Casal Jiménez

CEIP EMILIA PARDO BAZAN - VIGO (Espanya)

Sergio Espejo Candel

CEIP Anita Arnao - Mula (Espanya)

David Tao Sánchez Miguel

GUZMÁN EL BUENO - TARIFA (Espanya)

luz clara Estrada martín

virgen de loreto - Almería (Espanya)

CARLOS HUERTAS SALVATIERRA

CEIP VIRGEN DEL SOL - TARIFA (Espanya)

ALICIA GARCÍA BUSTOS

SAGRADA FAMILIA - ALMERÍA (Espanya)

Adrián Tena Bastías

ESPARRAGOSA SERENA - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (Espanya)

Rim mhaide mhaide

Cervantes - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Raúl Arroba Gonzalo

VIRGEN DE LOS REMEDIOS - CASAS DE DON PEDRO (Espanya)

David Sobrino Helices

C.E.I.P Nuestra Señora de las Montañas - Villamartín (Espanya)

DANIEL CORREAS PRIETO

CEIP JOSÉ BÁRCENA - Talavera de la Reina (Espanya)

Francisco Navero Villar

San Antonio de Padua - MARTOS (Espanya)

ALBERTO MARTINEZ LOPEZ

LA SANTA CRUZ - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Zoe González Manzanos

CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (Espanya)

anton rodriguez monroy

CEIP GARCIA BARBÓN - VIGO (Espanya)

Paula Menéndez Valdés

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Jose Martin Chamorro

C.P Fozaneldi - oviedo (Espanya)

LUCIA MELERO GARCIA

VIRGEN DE LORETO - ALMERÍA (Espanya)

SARA MALAGÓN MARTÍNEZ

CEIP FILIBERTO VILLALOBOS - GUIJUELO (Espanya)

María Mullor Galguera

María Reina Inmaculada - SANTANDER (Espanya)

Tiago Vecino Maure

C.E.I.P.Lope de Vega - VIGO (Espanya)

TIAGO ALVAREZ PEREZ

SAN ANTONIO - PONFERRADA (Espanya)

Alba Gonzalez Gonzalez

CEIP LA ERÍA - OVIEDO (Espanya)

Laura García Prieto

CEIP Fray Hernando de Talavera - Talavera de la Reina (Espanya)

Laura Rosa Orozco

C.E.I.P. Elio Antonio de Nebrija - Villamartin (Espanya)

paula lara berlanga

MIGUEL DE CERVANTES - RONDA (Espanya)

Álvaro Jiménez Díaz

CEIP Hernan Cortes - Talavera de la Reina (Espanya)

elias garcia suarez

ventanielles - oviedo (Espanya)

daniela nuñez salcines

CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (Espanya)

Lucía Pando Gomez

Jesús Maestro - PONFERRADA (Espanya)

Alvaro Morillo Fernandez

PEDRO DE VALDIVIA - CASTUERA (Espanya)

nerea sampedro velasco

san ildefonso - Talavera de la Reina (Espanya)

Manuel Romero Lopez

NTRA. SRA. DE LOS DOLORES - GUAREÑA (Espanya)

africa cabrera polanco

santa maria micaela - SANTANDER (Espanya)

Javier Aznar Martinez

Nuestra señora de la consolación - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Eric Aguado Ruiz

purisima concepcion - santander (Espanya)

Paula Fernández-Combarro Navarro

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Pere Pérez Marquès

es puig - SÓLLER (Espanya)

Eva Suárez Ramírez

CEIP DUNAS DE DOÑANA - MATALASCAÑAS (Espanya)

Luis Manuel Madrazo Quintana

Purisima Concepcion - SANTANDER (Espanya)

Marco Antonio Espada Davila

C.E.I.P Calderon de la Barca - ZALAMEA DE LA SERENA (Espanya)

Judith Prado Fernández

San Andrés - La Borreca - PONFERRADA (Espanya)

Daniela Tena Centeno

ESPARRAGOSA SERENA - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (Espanya)

cecilia lopez aireyu

es puig - SÓLLER (Espanya)

PAULA ZAMAJÓN MUÑOZ

SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (Espanya)

Maria Angeles Ibernon Abril

cristo crucificado - Mula (Espanya)

Alía Jorge Martinez

E.E.I. Vilalaura - VIGO (Espanya)

Samuel Rodríguez De la Plaza

CEO BOECILLO - BOECILLO (Espanya)

Maria Jesus Moreno Piña

Santa Maria Del Prado - Talavera de la Reina (Espanya)

jacobo gonzález herreros

COLEXIO MARIANO FRANCISCANAS - VIGO (Espanya)

hector garcia oviedo

CEIP MIGUEL DE CERVANTES - GUIJUELO (Espanya)

Ruben Gomez de la torre

Nuestra Señora de los Dolores - Valdepeñas (Espanya)

ÁNGELA DE DIEGO DE LA TORRE

NUESTRA SEÑORA DE LOS DOLORES - Valdepeñas (Espanya)

Lidia Gomez Eugenio

SAGRADO CORAZON DE JESÚS - MIAJADAS (Espanya)

Patricia Miguel Hernández

SANTA MARINA - CAÑAVERAL (Espanya)

ALEJO MOLINA ZAPLANA

CEIP CERVANTES - Albatera (Espanya)

Nayeli Esquivel Hevia

Quiñones de León - VIGO (Espanya)

magdalena galiano costa

Sta. Maria Magdalena (carmelitas) - Novelda (Espanya)

Lucia Naya Lopez

Fernando De Rojas - Seseña (Espanya)

ines gonzalez valdes

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (Espanya)

víctor sanchez lara

escola sant andreu de la barca - Sant Andreu de la Barca (Espanya)

Jose Antonio Perez Garcia

Ntra. Sra. de las Mercedes - LORA DEL RIO (Espanya)

Martí Clapés Costa

CEIP Pompeu Fabra - ANGLÈS (Espanya)

hugo quilis galan

santana y sanjose dela montaña - Albal (Espanya)

david quintas viana

colegio barreiro - VIGO (Espanya)

Rocío García Sánchez

C.E.I.P. AL-KAZAR - Alcázares, Los (Espanya)

Javier Garcia Gonzalez

PURISIMA CONCEPCIÓN "LAS NIEVES" - AVILA (Espanya)

Abel Lehnine Sevillano

els estanys - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

sara lira gonzalez

COLEXIO MARIANO FRANCISCANAS - VIGO (Espanya)

Lara Abril Francoy

la muixara - Nucía, La (Espanya)

Irene Caro Duran

C.E.I.P. Trajano - Merida (Espanya)

Marc Pérez Estevan

San Roc - Alcoi (Espanya)

carlota sanchez lopez

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (Espanya)

alexander castro gonzalez

C P El Romeral - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

vlad francisco rodriguez andronie

MAESTRO JOSÉ SABIO - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (Espanya)

Carla Moreno Soto

Compañía de María - Talavera de la Reina (Espanya)

manu Roldán Hidalgo

LA DEHESILLA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (Espanya)

Rodrigo Briongos Garcia

Fernán González - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Rebeca Elvira Blanco

CEIP MIROBRIGA - CIUDAD RODRIGO (Espanya)

pablo martinez salinas

C.P VIRGEN DEL ROSARIO - Albatera (Espanya)

Sonia Fernandez-Vigil Tejuca

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (Espanya)

Diego García Bustamante

Santo Domingo de Guzman - OVIEDO (Espanya)

Isabel Gonzalez Matos

NTRA SRA DE LA ASUNCIÓN - LA PARRA (Espanya)

Alba Arias Vega

San Antonio - PONFERRADA (Espanya)

PABLO ARIZA CALDERÓN

NUESTRA SEÑORA DEL CARMEN - LA PALMA DEL CONDADO (Espanya)

Joan MACIÀ SOLÉ

Col·legi Sagrada Família - LLEIDA (Espanya)

JAVIER SEGOVIA ARIZA

C.P GESTA I - OVIEDO (Espanya)

Blai Del Moral Martinez

San Vicente de Paul - Alcoi (Espanya)

jesus botia lopez

c.r.a.sierra de mojantes - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Adrià Rovira Rissech

CEIP Puig de les Cadiretes - LLAGOSTERA (Espanya)

Pedro Vaillo Sànchez

Al - Kazar - Alcázares, Los (Espanya)

DANIEL GARCIA DE MATEOS MONTALVO

LA MOHEDA - Solana, La (Espanya)

IKER SOMOZA BLANCO

COLEGIO DIOCESANO PABLO VI - AVILA (Espanya)

Victoria Andrea Rodríguez Botero

CEIP CLAUDIO SÁNCHEZ-ALBORNOZ - AVILA (Espanya)

YAIL MUÑOZ JIMENEZ

LA ESTACIÓN - ARNEDO (Espanya)

DANIEL MACIAS BARRERA

RIOFRIO - ARCOS DE LA FRONTERA (Espanya)

SALAHEDDINE JEMOULA El Asry

La Estacion - ARNEDO (Espanya)

Sergio Pals ..

CEIP Sa Marina de Llucmajor - Llucmajor (Espanya)

SARA REDONDO GARCÍA

LA INMACULADA - POZOBLANCO (Espanya)

Alan Pablo Robledo Arjona

ceip las naciones - velez malaga (Espanya)

ROBERTO AGUILAR LOPEZ

CEIP NTRA.SRA.DE LA PIEDAD - Santa Olalla (Espanya)

Maria Millán Rodríguez

C.E.I.P. RAMON CROSSA - UBRIQUE (Espanya)

Irene ALONSO TOMAS

Alfonso X El Sabio - Yecla (Espanya)

CRISTIAN ARIAS SALGADOI

A GANDARA - Monforte de Lemos (Espanya)

ALEJANDRO MARTINEZ SANCHEZ

LA SANTA CRUZ - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Nil Balaguer Mir

CEIP Sa Marina de Llucmajor - Llucmajor (Espanya)

patricia CALVO REIG

ELIANS BRITISH SCHOOL LA NUCIA - Nucía, La (Espanya)

ALEJO RODRIGUEZ LOPEZ

ALONSO BARBA - LEPE (Espanya)

lucia alfaro sancho

maristas denia - Denia (Espanya)

laura lopez franco

CEP DOCTOR FLEMING - VIGO (Espanya)

pablo perez fernandez

CUMBRES - SANTANDER (Espanya)

ZULEIMA DIAZ JORGE

CEIP LUIS CORTI - Santa María de Guía de Gran Canaria (Espanya)

Lucía Castell Medina

GINÉS DE SEPÚLVEDA - POZOBLANCO (Espanya)

ALEX RIBERA NAVARRO

FRAGA III - Fraga (Espanya)

Sergio Cruz Moldes

C.P. Baudilio Arce - OVIEDO (Espanya)

GONZALO FERNÀNDEZ ARIAS

BAUDILIO ARCE - OVIEDO (Espanya)

Africa Martín Mateo

LA CAMPIÑA - CÁRTAMA (Espanya)

Adrián Rodríguez Santolino

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (Espanya)

Cinthia Asensio Campo

Bellavista Julio Blanco - SANTANDER (Espanya)

jose ignacio iñigo luis

CEIP FELIX RODRIGUEZ DE LA FUENTE - SALAMANCA (Espanya)

diana gonzález de los reyes

SAN JOSE - SALAMANCA (Espanya)

Alvaro Conde Alberte

COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (Espanya)

Simon Soto De La FUENTE

LA INMACULADA - Peñafiel (Espanya)

ZAHIRA AGUILAR ANGULO

SAGRADOS CORAZONES - Santo Domingo de la Calzada (Espanya)

JIMENA RODRIGUEZ DOMINGUEZ

NUESTRA SEÑORA DE LA PIEDAD - NAJERA (Espanya)

Ángela López Pérez

MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (Espanya)

zaira colmenar rivas

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (Espanya)

DAVID RIDRUEJO DOMINGUEZ

SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (Espanya)

Andrea Fernandez Garcia

LUIS SIRET - ALMERÍA (Espanya)

javier fernandez garcia

LUIS SIRET - ALMERÍA (Espanya)

Adrián Marcos Vázquez

SANTA CATALINA - SALAMANCA (Espanya)

CLARA VÁZQUEZ MARUGÁN

COMPAÑÍA DE MARÍA - Talavera de la Reina (Espanya)

Sheila Garcia Iglesias

SAGRADA FAMILIA - EL PILAR - POLA DE LENA (Espanya)

Aitana García Muñoz

C.E.I.P Villa de Arico - Arico (Espanya)

David Todorescu -

CP Es Vedrà - SANT JOSEP (Eivissa) (Espanya)

ANTONIO GONZÁLEZ FERNÁNDEZ

COLEGIO LA PURÍSMA - JAÉN - JAÉN (Espanya)

martin sanchez sanz

Santa Teresa de Jesús (Teresianas) - SALAMANCA (Espanya)

Javier Rendon Calleja

SAGRADA FAMILIA JOSEFINAS - BADAJOZ (Espanya)

jorge rodriguez pozo

fray hernando - Talavera de la Reina (Espanya)

DANIELº PEREZ RIVERO

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (Espanya)

Celia Clavero Mallet

Augusto Santiago Bellido - VÉLEZ-MÁLAGA (Espanya)

Erika Ruiz Hurtado

LA MATA - CÁRTAMA (Espanya)

Vega Moríñigo Panero

CEIP JUAN JAEN - SALAMANCA (Espanya)

Hugo León Barrero

La Salle - Santander (Espanya)

Marcos Caño Rísquez

Divina Pastora - MARTOS (Espanya)

Ariadna Martínez Ruiz

San Jose de Calasanz - Villena (Espanya)

Maria Mateo Guardia

PRIMO DE RIVERA - MORÓN DE LA FRONTERA (Espanya)

Candela Fernandez Ramos

SAGRADA FAMILIA JOSEFINAS - BADAJOZ (Espanya)

claudia vaquero díaz

COLEGIO SAN AGUSTIN - SALAMANCA (Espanya)

Pablo Zuñiga Fraile

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - SALAMANCA (Espanya)

Maria Castro Piçarra

Agrupamento Escolas nº 2 de Elvas - Elvas (Portugal)

Miriam Martín Gutiérrez

Calasanz - Salamanca (Espanya)

Carlos Carques

San Pedro Apostol - Retamal de Llerena (Espanya)

JOEL ANTUNEZ RAMIREZ

ESCOLA VALL D'ARO - CASTELL- PLATJA D´ARO (Espanya)

Eduardo Mendizabal Moro

SAN JOSE - SALAMANCA (Espanya)

Mia Chaver Riveiro

COLEXIO MIRALBA - VIGO (Espanya)

Bruno Arévalo Alonso

Claret - Aranda de Duero (Espanya)

MARIO VALIENTE GARCÍA

CEIP PADRE MANJÓN - SALAMANCA (Espanya)

Paula González Rodríguez

Maristas - VIGO (Espanya)

santi menaya ferrer

SANTO ANGEL - BADAJOZ (Espanya)

Daniel lopez perales

SANTO DOMINGO DE GUZMAN - ARANDA DE DUERO (Espanya)

Lucía Liétor Fernández

NAVAS DE TOLOSA - JAÉN (Espanya)

Marbeny Vargas

Rufino Mansi - Alcaudete del Jarama (Espanya)

Adrià Romera Comuñas

Escola Pinyana - LLEIDA (Espanya)

ADRIÁN MARTÍNEZ CASTRO

ESCOLA PINYANA DE LLEIDA - LLEIDA (Espanya)

nerea lechuga rodriguez

Col·legi Ntra. Sra. De la Consolación - EIVISSA (Espanya)

Diogo Miguel Malhado Castelo

Escola Básica 1º Ciclo da Calçadinha - Elvas (Portugal)

Enrique Sanchez Martinez

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (Espanya)

Jimena Arce Higuera

Jose Barcena - Talavera de la Reina (Espanya)

Sara Arroyo Herráez

C.P. Martín Gallinar - Oropesa (Espanya)

Isabel Nutu Maria

mestral. - VILANOVA DE LA BARCA (Espanya)

IRENE SÁNCHEZ CARDERO

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (Espanya)

ALBA MOLINS LOZANO

La Rosella - ROSSELLÓ (Espanya)

Zaira Fernandez Alvarez

COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (Espanya)

adriana Romero velasco

Estudio - NIGRÁN (Espanya)

Laia Lopez Romero

CEIP Lacustaria - LLAGOSTERA (Espanya)

Laura Valor Montes

Santa Ana - Alcoi (Espanya)

Álex Morón Laso

San Jose de Calasanz - Fraga (Espanya)

João Pedro Pires da Cosa

EB1 Donas - Fundão (Portugal)

roberto mariano toledo

san jose de cluny - Novelda (Espanya)

Angela Arroyo Vela

Salesianas - Valdepeñas (Espanya)

MARIO VÉLEZ CÁCERES

COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (Espanya)

mariajoao santos freire

escola eb tilias - Fundão (Portugal)

Jimena Torrego Campos

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (Espanya)

MIRIAM GONZÁLEZ SANTOS

CRA LA VILLA - Peñafiel (Espanya)

ANA IVARS ROSELLO

C.E.I.P. LA XARA - Denia (Espanya)

Alexia LAPORTA POCIÑO

CP l'Urgell - SANT JOSEP (Eivissa) (Espanya)

Gabriel Gómez García

Villa Alegría - San Pedro del Pinatar (Espanya)

covadonga suela garrido

Compañia de Maria - Talavera (Espanya)

JOAQUIN GARCIA MARTIÑO

CALASANZ - SALAMANCA (Espanya)

Julian Montes Martos

Monseñor Miguel Castillejo - JAÉN (Espanya)

cecilia diaz gotor

Maestro Manuel Aparcero - CHIPIONA (Espanya)

rebeca llano castro

SAN MARTIN DE TOURS - SANTANDER (Espanya)

Graciela nzazi mbeka

SAN MARTIN DE TOURS - SANTANDER (Espanya)

Angelina Muzo Cedeño

San martin de Tours - SANTANDER (Espanya)

Diego Costa Panero

CP Mestre Lluís Andreu - FORMENTERA (Espanya)

ariana sofia tinalhas

eb1 aldeia de joanes - Fundão (Portugal)

guille hernandez escrich

Santa Maria Marianistas - Alboraya (Espanya)

Hugo Costa

EB1aldeiadejoanes - Fundão (Portugal)

Paula Fernandez Garrido

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (Espanya)

LUCIA AMADOR MORENO

C.R.A. SIERRA DE MOJANTES - Caravaca de la Cruz (Espanya)

Aleix Viudez Bolasell

Ruiz Amado - CASTELLÓ D´EMPURIES- (Espanya)

LAIA PAU DIAZ

ESCOLA PUIG D'ARQUES - CASSÀ DE LA SELVA (Espanya)

jose daniel gil salgado gil salgado

Esclavas de Maria - Almansa (Espanya)

ROCIO ESPINOSA ALFARO

C.P.C LA MILAGROSA - CALAHORRA (Espanya)

irene gutierrez alvarez

c.p. La Corredoria - OVIEDO (Espanya)

Pablo Caminero González

LA CONSTITUCION - Illescas (Espanya)

marcos muñoz moya

ALTOCASTILLO - JAÉN (Espanya)

Carlos Nicolas Wenham Martínez

Sant Ferran de Ses Roques - FORMENTERA (Espanya)

anil lodovico pitscheider bozzi

sant mateu d aubarca - SANT ANTONI PORTMANY (Eivissa) (Espanya)

sofia fernandez fernandez

C.P GESTA II - OVIEDO (Espanya)

MANUELA MURILLO GOMEZ

COLEGIO VIRGEN DE GUADALUPE - QUINTANA DE LA SERENA (Espanya)

María Rodríguez Toro

JUAN RAMÓN JIMÉNEZ - CARTAYA (Espanya)

Adrian Lafuente Enriquez

Compañia de Maria - ALMERÍA (Espanya)

Joana Todinca

Centro escolar Rui Nabeiro - Campo Maior (Portugal)

Esther Cruz Sabido

Escola Olivera - NAJERA (Espanya)

Carolina da Mata Baptista

Colégio Luso-Britânico - Elvas (Portugal)

Paula Rodriguez Santos

SAN JOSE DE CALASANZ - BADAJOZ (Espanya)

Adriana Soto González

Purísima Concepción - Santander (Espanya)

JULIA JIMÉNEZ HOLGUÍN

C.E.I.P. VIRGEN DE LA SOLEDAD - TORREORGAZ (Espanya)

MARTA PEREZ RUBIO

COLEGIO POZO NUEVO - ROTA (Espanya)

MARIA SEVILLEJA SANCHEZ

Compañia de Maria - Talavera de la Reina (Espanya)

luna presa fernández

Auseva - Oviedo (Espanya)

sergio González herráez

CALASANZ - SALAMANCA (Espanya)

BIANCA LORENA COSTAN COSTAN

MAS PALOMAS - San Pedro del Pinatar (Espanya)

Carla Samperio Arredondo

SAN JOSE - SANTANDER (Espanya)

magdalena anton fichtl

c.e.i.pausiasmarch - els poblets (Espanya)

PAULA BORRAS CONSEJO

PEDRO JAIME RUBIO - HUESCA (Espanya)

celia romero sanchez

maria torner - SANTA CRUZ DE BEZANA (Espanya)

Lucas De miguel Ovegero

Santa Ana de Caspe - Caspe (Espanya)

Carla Ortiz Perez

Antares - REINOSA (Espanya)

susana Villena Martin

COLINA DEL SOL - TORROX (Espanya)

María Arias López

C.E.I.P. El Faro - TORROX (Espanya)

carmen herreros aldama

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (Espanya)

Jesus Cervantes Fernandez

PRINCESA SOFÍA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (Espanya)

DAVID MARTINEZ PEREZ

CEIP JORGE JUAN - NOVELDA (Espanya)

irene del riego martinez

ceip labritja - SANT JOAN DE LABRITJA (Eivissa) (Espanya)

Diego Gomez Claver

Salesianos - Huesca (EDAR) (Espanya)

alejandro villar martinez

ESTUDIO - NIGRÁN (Espanya)

lucia molina Párraga

espiritu santo - BAENA (Espanya)

PEDRO DURAN PALOMARES

CEIP EL SANTISCAL - ARCOS DE LA FRONTERA (Espanya)

Olga Rabinad Compe

Santa ana - Caspe (Espanya)

ANTONIO HUETA HERNANDEZ

VÍCTOR GARCÍA HOZ - BEAS DE SEGURA (Espanya)

ALEJANDRA GÓMEZ RUEDA

NUESTRA SEÑORA DEL PERPETUO SOCORRO - ROTA (Espanya)

IONELA butnariu altamiira

ceip maria torner - IDAM Ibiza (Espanya)





Política de galetes - Bases del concurs