Vull entrar al meu dibuix

 

Escriu el teu usuari i contrasenya per accedir al teu dibuix.

Usuari:
Contrasenya:

 

 

 

Si has oblidat la contrasenya, introdueix el correu electrònic del teu pare/mare que vas usar per registrar-te. Te l'enviarem aquí:

Correu electrònic:

 

 

 

Encara no tens usuari i contrasenya? Clica aquí per registrar-te al concurs.

registrar-me

Hem enviat el teu usuari i contrasenya a l'adreça de correu que has indicat.

 

tornar a la web

Bústia de suggeriments

 

Perquè puguem atendre els teus dubtes o suggeriments, si us plau, emplena els camps següents:

Nom:
Cognoms:
Telèfon/correu electrònic:
Municipi:
Consulta/suggeriment:

 

El teu missatge s'ha enviat correctament.

Ens posarem en contacte amb tu el més aviat possible.

Gràcies per la teva aportació!

 

tornar a la web

El cicle de l'aigua, una aventura per a valents
XIV Concurs Internacional de Dibuix Infantil

Un recorregut molt colorit

La teva aventura, en forma de dibuix, apareixerà aquí una vegada que el teu pare/mare/tutor validi la teva participació.

BUSCA'T-HI Buscar


Sofia Díaz Adamuz

VIRGEN DE LORETO - ALMERÍA (España)

Raquel Mayo Sáinz

gesta1 - SIERO (España)

Guillermo Lòpez Sánchez

C.E.I.P Gines de Sepulveda - Dos Torres (España)

juan francisco salcedo amador

cra,sierra mojantes- Archivel - Caravaca de la Cruz (España)

ALEJO RODRIGUEZ LOPEZ

ALONSO BARBA - LEPE (España)

Abril Domínguez Sirgo

C.P GESTA I - OVIEDO (España)

Laura Ruiz Ferrero

SANTA Mª DEL NARANCO - OVIEDO (España)

patricia CALVO REIG

ELIANS BRITISH SCHOOL LA NUCIA - Nucía, La (España)

Nil Balaguer Mir

CEIP Sa Marina de Llucmajor - Llucmajor (España)

ALEJANDRO MARTINEZ SANCHEZ

LA SANTA CRUZ - Caravaca de la Cruz (España)

daniela collados siso

san jose de calasanz - Fraga (España)

Rafael Somavilla Muñoz

LA MATA - CÁRTAMA (España)

CRISTIAN ARIAS SALGADOI

A GANDARA - Monforte de Lemos (España)

Maria Nogales Sanchez

Virgen de Guadalupe - QUINTANA DE LA SERENA (España)

Tomàs Moll Lorenzo

C.E.I.P La Xara - La Xara (España)

Irene ALONSO TOMAS

Alfonso X El Sabio - Yecla (España)

Marc González Cornet

CEIP Pompeu Fabra - ANGLÈS (España)

Compañía de María (3ºBº Grupo B)

Talavera de la Reina (España)

Marta García Valero

LOPE de vega - Talavera de la Reina (España)

LUCIA BARBELLIDO MACEDO

DE GABRIEL - GEVORA (España)

lorena picazo simarro

c.p.eduardo sanchiz - Tarazona de la Mancha (España)

Maria Millán Rodríguez

C.E.I.P. RAMON CROSSA - UBRIQUE (España)

AGNÈS ESCANDELL RIBAS

CP Sant Ferran de Ses Roques - FORMENTERA (España)

Blanca Moreno Navarro

La Moheda - Solana, La (España)

paula contioso cardenas

colegio virgen de regla - CHIPIONA (España)

kevin ortega burga

juan xx111 - ARCOS (España)

paula sanchez lastra

maristas auseva - OVIEDO (España)

paula sanchez lastra

maristas auseva - OVIEDO (España)

CARLOS RODRIGUEZ BARBA

C.P MAESTRO NAVAS - ALDEA DEL REY (España)

ROBERTO AGUILAR LOPEZ

CEIP NTRA.SRA.DE LA PIEDAD - Santa Olalla (España)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Política de galetes - Bases del concurs